Açıklaması Eae bayileri Hakkında 5 Basit Tablolar

Eae Bayileri Elektrik HakkındaEAE Şirketler Grubu 1973 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE, 1983 yılında EAE Aydınlatma, 1996 yılında EAE Makina daha sonra zamanla büyüyerek elektroteknik ve EAE Asansör firmasını kurmuştur. Somled Elektrik olarak hızla büyüyen bu markanın bir parçası olduk ve beraber çalışarak ilerledik. EAE aydınlatma busbar ürünleri kaliteli ve müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. EAE teknoloji markamızı destekleyerek önemli çalışmalar yapmamızı sağladı. Eae bayisi olan Somelpa Elektrik tarafından Somled markası oluşturulmuştur. Bu sayede Somled Elektrik kısa zamanda daha geniş kitlelere ulaşarak adını duyurmayı başarmıştır. Ayrıca Eae Aydınlatma bayileri ile çalışarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Bayilikleri Türkiye'nin hatta bir çok ülkede bulunmaktadır. Somelpa Elektrik önemli bayiliklerinden biridir. Ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırarak kaliteli kesintisiz hizmet vermektedir. Bu sayede Somled ürünleri bu geniş pazar ağından faydalanarak satışlarını kısa zamanda arttırarak müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Alanına yeni faaliyet kolları ekleyerek ürün çeşitliliğini artırmış günümüzde elektrik alanında lider marka olmayı başarmıştır. Eae Aydınlatma, Eae Elektroteknik, Eae Teknoloji ve makine gibi fabrikalar kurarak farklı dallarda da başarı elde etmiştir. Bugün Eae bayileri üzerinden ürünlerin satışı gerçekleşerek devam etmektedir.

Buda herhangi bir yangın anında olası bir faciayı engeller. Üretim faaliyetleri ISO 9001 gibi uluslararası onaylı sertifika ile tescillenmiştir, 30’un üstünde patent alarak endüstriyel tasarımlarıyla yenilikçi bir marka haline geldi. 100 den fazla ülkeye ihracat yaparak ve 3 AR-GE merkezi ile yenilikçi ürün anlayışını dünyanın farklı yerlerine taşımaktadır. Şuan 5 fabrikası ve farklı bölgelerde bulunan Eae Türkiye bayileri ile elektrik piyasasında aranan marka haline gelmiştir.fty Sürekli büyüyerek yeni çalışma alanları kurmuş ve %100 yerli üretim ile Tübitak tarafından onaylanan merkezler açmıştır. İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa, Gaziantep gibi şehirlerde temsilcilikleri bulunarak geniş bayi ağına ulaşmıştır. Eae Makina Dilovası bölgesinde yer alan fabrikası ile en kaliteli ürünleri en az maliyetlerle kullanıcılara sunmuştur. Boy kesme hatları, sarıcılar, rulo sac doğrultucular, motorlu motorsuz ve hidrolik açıcılar, roll form makinalar gibi ürünlerin üretimini bu bölgede sağlayarak farklı noktalara satışını yapmaktadır.

Eae Elektroteknik
1973yılında kurulan Eae Elektroteknik fabrikasında ise pano üretimi yapılarak ;

Duvar Tipi Kabinler
Dikili Tip Kabinler
Harici Tip Kabinler
Paslanmaz Tip Kabinler
Terminal Kutuları
Konsollar
Bakır Bara Düzenekleri
Data Center Rack Kabinetleri
Data Center Sismik Kabinetler gibi ürünlerin satışı yapılmaktadır.
Pano sistemlerinde ISO 27001:2013 bilgi güvenliği ve kalite yönetim sistemleri sertifikasını alarak ürünlerini tescillemiştir. Yine bu alanda yaptığı AR-GE çalışmaları ile günümüzde ender firmalardan biri haline gelmiştir. Eae Pano bayileri her şehirde kolayca bulup ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri temin etmenizi sağlamaktadır.

Eae Teknoloji firması ise Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanan AR-GE merkezi ile teknolojik ürünler üreterek yaşamı kolaylaştırıp ve doğaya uyumlu üretim yapmaktadır. Knx otel aydınlatma, akıllı ev aydınlatma, ticari ve endüstriyel çözümler, aydınlatma kontrol çözümleri ile teknolojiyi olabildiğince en üst düzeyde ürünlerine yerleştirmeyi başarmıştır. Otel sistemlerinde dokunmatik aydınlatma cihazları veya HVAC Kontrolü ( oda sıcaklığı), otomatik perde, panjur kontrolü, kart okuyucu akıllı cihazları ile enerji tasarrufu sağlayarak güvenli ve konforlu bir alan oluşturmaktadır. Ev sistemlerinde ise sağladığı kolaylıklar şunlardır;

Anlık bildirim Atma
Güvenlik kameraları İzleme
SIP mobil arama
Emniyet ve hırsız alarmı
Bulut Sunucu İmkanı
İnterkom hizmetleri
Aydınlatma kontrolü
Perde / panjur kontrolü
Isıtma veya soğutma
Mobil entegrasyon
Site yönetimi
Şeklinde kolaylıklar sunarak kişilere evlerinde ihtiyaçlarını kolayca giderebilecek yaşam kalitesini artıracak hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.


Eae Kap-32 W
Boş Çıkış Kutusu


Gelecek için oldukça önemli olan enerji günümüzde tasarruflu şekilde kullanımı sağlamak için çeşitli ürünler üretilerek tasarruf amaçlanır. Elektrik enerjisini daha Eae bayileri etkin ve verimli kullanmak için Eae tarafından tasarlanan çok fonksiyonlu ürünlerden biridir. Aynı zamanda bu üretilen ürün güvenlik açısından tasarruf imkanı sunmaktadır. Son yıllarda rağbet görerek günümüzde hemen hemen her sektörde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle fabrika alanlarında kullanılan Kap-32 konutlar içinde kullanılabilir. Kullanılacak mekanın içine veya dışına montaj yapılabilir. Eğer ürün dışarıya yerleştirilirse yağmura, suya ve toz gibi malzemeye zarar verecek kötü koşullara karşı oldukça dayanıklıdır. Elektrik tesisatının yanına eklenerek faaliyete geçirilebilir.

Eae kap 32 geleneksel sistemlere karşı avantajlı bir üründür. Geleneksel sistemler hem fazla yer kaplar hem de fazla enerji harcamaktadır. Kap 32 maliyetleri en düşüğe indirirken performansı en üst düzey de tutar. Ergonomik yapısı ile kullanımı kolaylaştırır kolay kurulum imkanı sağlayarak tüketici için avantaj sağlar. Gövde kısmı plastik olmasına rağmen dışarıdan gelebilecek hasara karşı oldukça dayanıklıdır. Eğer istenirse gövde kısmı sac metal şeklinde yapılarak sisteme montaj edilir. Aydınlatma sistemleri için sac gövde daha alternatifli bir seçim olmaktadır. Yapılacak sistemin şekline göre istenilen şekilde dikey veya yatay halde montajı Eae Kap-32 yapılabilir.

Üretilen malzeme yapısı ısıyı iletmez yangın çıkması halinde etrafa yayılmasını önleyerek sistemin zarar görmesini engeller. Çıkış kısımları tek yön şeklinde olduğu için yanlış bağlama riski ortadan kalkmaktadır. Ortamda basınç var ise Eae kap-32 bu basınca karşı dayanıklıdır. Kullanılacak alana göre güç seviyesi değişmektedir. Eğer yüksek performans ve güç isteniyorsa 400A’ya kadar güç seviyesi mevcuttur. Dış kapakları ile akış hızı görüntülenebilir. Zamana karşı dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Eae boş çıkış kutularının hepsi hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Boş çıkış kutusu sistemin enerjisi akışını kolaylaştıran bir üründür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *